WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

Konferans Salonları

Smilasyon destekli salon hacmine uygun akustik düzenleme inşaat taahhüt ve anahtar teslim uygumala hizmeti.

Konferans Salonları

Likya Akustik olarak konferans salonlarının tamamında sizlere muhteşem ses akustiği sağlayacak dizaynlar ve ürünler sunmaktayız. Firmamız sunularınız, projeleriniz ve farklı faaliyetleriniz için kullanacağınız konferans salonlarında ülke genelinde bir çok ilde hizmetini özel ve kamu kurumlarına sunmuştur. Seslerin oldukça yankılı çıkacağı toplulukların fazla olduğu bu alanlarda rahatsız edici seslerden misafirleri rahatsız edebilirsiniz. Ses yalıtımlarının konferans salonlarında da yaptırılması oldukça önemlidir.
Salonda yüksek ses olmayabilir fakat yankının çok olması konusmacının sesini oldukça yüksek boyutlara çıkarabilir, yankı yapabilir ve bu nedenle de sorunlar yaşanabilir. Ses akustiğinin sağlanması, yalıtımın yapılması için Likya Akustik bulunduğunuz il ve ilçede hizmetinizdedir.
Ortam akustiği için uyumlu renklerde ses izolasyonunu sağlayacak olan firmamız istenilen renk ve boyutlarda modellerini geliştirmekte ve projelerini sizlere sunabilmektedir. Görsel açıdan en iyi konferans salonu akustiğini sizlere sunabilmemiz adına hemen firmamıza iletişim sayfasında yer alan numaralardan ulaşın.

Likya Akustik © 2020.
ÜSTE ÇIK