WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

Ev

Komşu duvar seslerinden rahatsız olanlara yönelik dekoratif ses yalıtım duvar tasarımları.

Ev & Ofis

Evlerde ses yalıtımı çıkarılan yeni yasalar ile zorunlu hale getirilmiştir.Eski yapılarda bu özelliğin olmadığını belirtmemizin yanı sıra yeni konutların da malesef bu özelliklerin yer almadığını bilmelisiniz. Likya Akustik firması olarak ev ve ofis alanlarında yaşadığınız ses problemlerine en uygun fiyatlardan çözümler sunuyoruz. Akustik süngerler, akustik kumaşlar, akustik tavan ve zeminler ile ses yalıtımı kullanan firmamız evlerinizde, ofislerinizde içerideki sesi dışarıya, dışardaki sesi içeriye almaz.
Ailenizle olan muhabbetlerinize, seslerinize, ofis toplantılarınıza, işlerinizde başkalarının da dahil olmaması için ev tipi ses yalıtımı ofislerinizde ve evlerinizde de uygulanabilmektedir. En kaliteli ses sistemlerini sizlere sunan firmamız uğultuları da kesecek akustik panelleri alanlarınıza uygun renk ve modellerde üretecektir. Sektörün en eskilerinden oluşan firmamız ülke geneli bir çok işletme için ses akustiği sağlamaktadır.
Detaylı bilgi ve yaptığımız bazı işlerimiz için sitemizde yer alan Projeler sekmesini inceleyebilir veya projelerimizden yararlanmak adına bizi hemen iletişim sayfamızda göreceğiniz numaralarımız ile beraber arayabilirsiniz.

Likya Akustik © 2020.
ÜSTE ÇIK