WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

Cafe Bar Restaurant

Kalabalık zamanlarda misafirlerin rahatça sohbet edebilmesi akustik tasarım ile mümkün.

Cafe Bar Restaurant

Likya akustik olarak cafe, bar ve restoranların ses alanında olumsuz etkileneceği, rahatsız edici yankılanmaların önüne geçebilmek adına ses yalıtımını sorun değil akustik kaplaması ile avantaj haline getirecektir. Yankı önleyici sistemler ve ses izolasyon malzemeleri ile mekanınızın akustiğini sağlamakla beraber rahatsız edici gürültü kalabalıklarını da ortadan kaldırıyoruz.
Mekanlarınızda sesleri muafaza altına almak ve gürültü kirliliğini önlemek için ses yalıtımı, ses izolasyonu uygulamalarını sağlıyoruz. İzole edilmiş bir alan ile şehir hayatında sıklıkla yaşanan gürültüden arınmış mekanları sizlere ve müşterilerinize sunuyoruz. Gürültü kirliliği ve diğer zararlı yaşam faktörlerinden sizleri arındırıyoruz.
Cafe bar ses yalıtımı sayesinde müşterileriniz doyasıya eğlenebilir ve çevredeki insanlar aşırı gürültüden rahatsız olmaz. Konutlarınızda, ofislerinizde, hastane ve okullarda gerekli olan ses konforunu en iyi şekilde Likya Akustik firmamız sizlere sunmaktadır.
Detaylı bilgi ve alanlarınız için mimarlarımızın projelendirmelerinden yararlanmak adına hemen Likya Akustik firmamıza iletişim sayfasında yer alan numaralardan ulaşabilirsiniz.

Likya Akustik © 2020.
ÜSTE ÇIK