WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

Ürünler

Likya Akustik olarak uzun yıllardan bu yana akustik panel kaplama işlerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Akustik ses yalıtımı, hacim akustiği, inşaat akustiği, proje danışmanlığı gibi hizmetlerimizi sunmaktayız.

MS 29

Ürün Açıklaması
Oturak ve Sırt Üniteleri : Koltukların Oturma ve sırt üniteleri, insan anatomisine uygun olarak tasarlanmış, 50+-%10 densty ve Mvss 302 yangın standartkarna uygun alüminyum kalıplarda poliüretan malzemeden imal edilir. Oturak ve sırt süngerlerinin içinde metal profilden yapılmış dayanıklı iç iskelet vardır. Koltukların oturma kısımları kendiliğinden kapanmasına imkan verecek ağırlık merkezli mekanizmaya sahip özelliktedir.
Taşıyıcı Ayaklar ve Kolçaklar : Koltukların ayak kısımları 40 x 60 x 1,5 mm ölçülerinde kutu profilden, zemine bağlantı kısımları en az 2 mm kalınlığında saçtan, kalıpla form verilerek dayanım kazandırılmış şekilde imal edilir. Kolçak altları mdf malzemeden üzeri laminasyonlu kumaş ile kaplanmaktadır. Kol dayama kısımlarına darbelere karşı mukavemetli plastik bardaklı kolçak monte edilmektedir. Sıralı olarak yapılan koltukların aradaki kolçakları ortak olarak kullanılır. Koltuklar çift ayaklı olarak zemine uygun bağlantı elemanları ile sabitlenir.
Kumaş : Döşeme yapılacak kumaşlar %100 polyester sürtünmeye karşı dayanıklı, alev almaz ve solmazlık özelliklerine sahptir. Sürtünme Mukavemeti : 60.000 devir. Gramaj : 285 gr/m2 dir. Koltukların oturak ve sırt süngerleri belirtilen özelliklerdeki kumaşlarla kaplanır ve altlarına darbelere karşı mukavemetli, akustik delikli plastik kapak monte edilir.

Likya Akustik © 2020.
ÜSTE ÇIK